Job Coordinator

Nasza organizacja pracy tymczasowej rozwija się bardzo szybko i dlatego szukamy nowych współpracowników! Czy chcesz trenować, motywować i prowadzić naszych pracowników tymczasowych na ich stanowiskach? Szukasz zróżnicowanej pracy, w której żaden dzień nie jest taki sam? Lubisz pracować z ludźmi? Mówisz po angielsku, polsku, a może w innym języku europejskim? Jesteś gotowy do rozpoczęcia pracy tak szybko, jak to możliwe? Rozpocznij pracę jako koordynator pracy w T&S Flexwerk!

NIE SZUKAJ DALEJ! CZEKAMY NA CIEBIE!

Co chcesz robić?

Słowo „koordynator pracy” mówi samo za siebie: będziesz kierować, szkolić i motywować naszych pracowników elastycznych na stanowiskach, na których pracują. Stanowiska są różne, od order pickera po pracownika produkcji. Niektóre funkcje wymagają nieco więcej uwagi niż inne. Jesteś pierwszym punktem kontaktowym dla klienta i pracowników tymczasowych i wiesz, jak ich powiązać, aby odpływ pozostał na niskim poziomie.

Twoje główne zadania:

  • Pierwszy punkt kontaktu dla kierowników zespołów klienta i naszych pracowników tymczasowych.
  • Coaching, kierowanie i motywowanie naszych pracowników tymczasowych oraz przeprowadzanie rozmów dotyczących wydajności.
  • Powitanie pracowników, zajmowanie się chorobami, nieobecnościami i odpowiadanie na pytania z tym związane to część pracy.
  • Dbanie o planowanie ze strony pracowników.

Jest to bardzo dynamiczna praca z wieloma urozmaiceniami, takimi jak wizyty w firmie, pomoc w szkoleniu pracowników, odwiedzanie i szkolenie pracowników, odpowiadanie na pytania i wspieranie kolegów koordynatorów u klientów we wszystkich niezbędnych działaniach dla ich pracowników i klientów.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego/holenderskiego oraz polskiego/hiszpańskiego (przynajmniej dwóch z nich).
  • Prawo do legalnej pracy w Holandii (nie sponsorujemy wiz).
  • Prawo jazdy.
  • Wcześniejsze doświadczenie nie jest warunkiem koniecznym, ale entuzjazm tak.
  • Elastyczne podejście, preferujesz pracę w zmiennym środowisku.
  • Humor i koleżeńskość, lubisz pracować w przyjaznym zespole.
  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin.
  • Dynamika i umiejętność pracy w zespole!

Jeśli:

  • Nie boisz się wyzwań w pracy.
  • Masz energię i emanujesz nią. Opieranie się nie jest dla Ciebie, przejmowanie inicjatywy i pozytywne nastawienie tak!
  • Masz komercyjny charakter. Zorientowanie na wyniki i osiąganie celów motywuje Cię do dawania z siebie wszystkiego każdego dnia. A my świętujemy te sukcesy!
  • Masz wielkie serce dla ludzi i wiesz, jak stymulować i motywować innych.
  • Zdolność do wielozadaniowości

Co oferujemy

  • Miejsce na rozwój osobisty
  • Wynagrodzenie początkowe w wysokości 2 350 EUR/miesiąc
  • Samochód służbowy
  • Laptop i iPhone
  • Dużo wolności i osobistej odpowiedzialności
  • Zespół pełen entuzjastycznych współpracowników
  • Wydarzenia firmowe

Ubiegać się o pracę? Wyślij e-mail z motywacją i CV na adres jobs@tensflexwerk.nl