Stanowisko pracownik magazynu

Lokalizacje: Waalwijk, Eindhoven, Tilburg i Roosendaal

Poszukujemy rzetelnej i wydajnej osoby, która dołączy do naszego zespołu i będzie realizować cele magazynowe i dystrybucyjne naszych klientów. Jako pracownik magazynu będziesz odpowiedzialny za prawidłowe przyjmowanie, przechowywanie i wysyłanie naszych zapasów. Będziesz również odgrywać kluczową rolę w utrzymaniu czystego i zorganizowanego środowiska magazynowego oraz zapewnianiu przestrzegania wszystkich protokołów bezpieczeństwa. Czy rozpoznajesz siebie? W takim razie czytaj dalej.

Opis stanowiska pracy

  • Zaangażowanie w kompletację i pakowanie zamówień, zapewnienie dokładności i wydajności
  • Używanie skanera do zarządzania zapasami i ułatwiania płynnych operacji
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia wspólnych celów
  • Udział w procesach zbierania zamówień i etykietowania
  • Samodzielna praca, ale także bycie silnym graczem zespołowym

Czego wymagamy

  • Umiejętności konwersacyjne w języku angielskim
  • Posiadanie prawa jazdy jest znaczącym plusem
  • Elastyczność w pracy zmianowej, dostosowywanie się do zmiennych harmonogramów
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność dokładnej pracy
  • Proaktywna postawa i chęć do nauki
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy w magazynie jest dodatkowym atutem, ale z przyjemnością zapewnimy szkolenie osobom bez doświadczenia!

Co oferujemy

  • Wynagrodzenie początkowe 11,50 € brutto za godzinę
  • Cotygodniowe płatności, zapewniające stabilność finansową
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Wskazówki i wsparcie od dedykowanych koordynatorów ds. pracy przez cały okres zatrudnienia.
  • Możliwość wzrostu i rozwoju w firmie
  • W razie potrzeby pomoc w zakresie transportu i zakwaterowania

Eerdere ervaring in een magazijnomgeving is een pluspunt, maar we geven graag training aan mensen zonder ervaring!

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie początkowe 13,27€ brutto za godzinę
  • Wskazówki i wsparcie od dedykowanych koordynatorów ds. pracy przez cały okres zatrudnienia